Memorial museum of N.Kybalchych, Korop

Kybalchych museum in Korop

td style=”width: 109px;”

2 Комментариев


 1. Уважаемые друзья! В Харькове, ул. Культуры 3 кв.20 жила/живёт внучат плем-ца Н.И. Кибальчича Диденко-Кибальчич Марг-та Георг-на. Так ли это? Инф-я нужна для историч справки по этому дому для попытки придать дому статус пам-ка культуры. Не только из-за НИ, здесь жил Борис Гмыря и др.
  С уважением, Жулидов Викт Леонид-ч, нештат инсп-р деп. культуры ХОГА, уд-е № 61.


 2. Доброго дня.

  Мене звати Євген Перепелиця. Прошу Вас дапомогти мені у наступному питанні.

  Я шукаю відомості про своїх родичів. Один з них – Іваницький Максим Петрович (дід відомого винахідника і революціонера Миколи Кібальчича). На скільки мені відомо, Максим Петрович походить з знатного козацького роду, і,майже все життя, прожив у Мезині, під наглядом духовенства і правоохоронних органів, за свої політичні погляди. Мені також відомо,що він був місцевим вчителем, а також актором і режисером. Зокремаб він грав у постанові Котляревського (з яким приятелював) “Москаль-Чарівник”. Також, він був автором деяких книжок з віршами.

  Нажаль інформації у мене замало, а також немає відомостей про дружину, батьків, і давніх пращурів Максима Петровича. Знаю, що батько його був священиком (напевно, також у мезині)

  Чи є у Вас якась, більш повна і детальна інформація про цю людину? І якщо є – то як її можна отримати? я знаходжусь у Києві. Якщо є можливість отримати інформацію електронно. поштою – я був би вельми вдячний.

  Євген Перепелиця


Оставить комментарий